0236 713 21 13 info@yildirimozelguvenlik.com

Yenileme Eğitimi Sonrası Kimlik Başvuru Belgeleri

Yenileme Eğitimi sonrasında kimlik kartınızı yenilemek için hazırlamanız gereken evrakların tam listesini aşağıda bulabilir ve ihtiyaç duyulan bazı belgeleri sitemizden indirerek hazırlayabilirsiniz.

 


Yenileme Eğitimi Sonrası Kimlik Başvuru Belgeleri

 

1 - Müracaat Dilekçesi. Sitemizden indirip doldurun ve imzalayın.

2 - T.C Kimlik numarası okunaklı 1 adet Nüfus Cüzdanı Fotokopisi.

3- Yenileme Eğitim Sertifikasının aslı ve fotokopisi.

4 - Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu (1 adet) Bu form bilgisayar ortamında doldurulduktan sonra vesikalık fotoğraf yapıştırılıp muhtara onaylatılacaktır. Bu formu İnternet sitemizden indirebilirsiniz. http://yildirimozelguvenlik.com/hizmet-dilekceler-ve-formlar-63.html sayfasında yer alan bu formun ayrıca nasıl doldurulacağı yne bu sayfada indirilebilir durumda olan 'ARŞİV ARAŞTIRMASI VE GÜVENLİK SORUŞTURMASI İÇİN REHBER SUNUMpowerpoint sunusunda ayrıntılı olarak anlatılmıştır. 

5 - Öğrenim Durumu Belgesi aslı ve 1 adet fotokopisi (Diploma, Mezuniyet Belgesi, Tasdikname, Öğrenci Belgesi, Diploma Kayıp Belgesi vb.)

6 - Vesikalık ve Biyometrik Fotoğraf (1'er adet) (Son 6 ay içinde çekilmiş ve asıl olmalıdır, fotokopi olamaz. Erkek adaylar sakalsız, gömlek-kravatlı ve arka fon açık renkte olacak şekilde çektirilmelidir. Bayan adaylar makyajsız, arka fon açık renkte olmalıdır. Evraklarını İl Jandarma Komutanlığına teslim edecek adaylar dosyalarına 4 adet biometrik fotoğraf ekleyecektir.)

7 - Özel Güvenlik Kimlik Kartı Aslı ve Fotokopisi.

8 - Parmak izi verenlere ait “Parmak İzi Formu” nun fotokopisi (Önceden vermeyenlerin parmak izleri olay yeri şubeden alınacaktır.) Jandarma bölgesinde ikamet eden adaylar İl Jandarma Komutanlığına parmak izi verecektir..

9 - Ö.G.G. Kimlik Kartı Harcı.  Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfının Halkbankası Opera Şubesindeki TR02 0001 2009 4130 0016 0000 96 İBAN numaralı hesabına  40 TL kart ücreti yatırılacak. (Dekont Aslı) ATM yada Cep Telefonu Bankacılığından yatırılabilir olup Sistem EFT işlemini kabul etmemektedir.

10 - E-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden veya Nüfus Müdürlüğünden bir adet İkametgah Belgesi. 

11 - E-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden veya  Cumhuriyet Savcılıklarından alınan, resmi kurum için Adli Sicil Belgesi.

12 -  E-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden veya Nüfus Müdürlüğünden bir adet vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği. (Jandarma bölgesinde oturup dosyasını İl Jandarma Komutanlığına tesim edecek adaylar bu belgeyi hazırlayacaktır.) 

12- İl Emniyet Müdürlüğü / ÖzelGüvenlik Şube Müdürlüğüne dosyasını teslim edecekler evraklarını yarım kapak karton dosya içinde; İl Jandarma Komutanlığı / Özel Güvenlik Kısmına dosyasını teslim edecekler ise evraklarını sarı renkli telli dosya içinde teslim edecektir. 

► Tüm evraklar hazırlandıktan sonra polis bölgesinde ikamet eden adaylar hazırlanan dosyayı Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne teslim edecektir. Jandarma bölgesinde ikamet eden adaylar ise hazırladıkları dosyalarını Manisa İl Jandarma Komutanlığına sabah mesaisinde (08:00 - 12:00 arası ) teslim edeceklerdir.  

Yenileme Eğitimi Sonrası Kimlik Başvuru Belgeleri
0

Mezun Öğrenci

0

Verilen Kurs Dönemi

0

Mutlu Müşteri

0

İşe Yerleşen Öğrenci