0236 713 21 13 info@yildirimozelguvenlik.com

Temel Eğitim Sonrası Kimlik Başvuru Belgeleri

Özel Güvenlik Temel Eğitimi sonrasında kimlik kartınızı çıkarttırmak için hazırlamanız gereken evrakların tam listesini aşağıda bulabilir ve ihtiyaç olunan bazı belgeleri sitemizden indirerek hazırlayabilirsiniz.


Temel Eğitim Sonrası Kimlik Başvuru Belgeleri

 

Müracaat Dilekçesi. Sitemizden indirip doldurun ve imzalayın.

2 - T.C Kimlik numarası okunaklı 2 adet Nüfus Cüzdanı Fotokopisi.

3 - Temel Eğitim Sertifikasının aslı ve fotokopisi. Sertifika alınmamış ise kurs alındığına ilişkin belge (Kurs Bitirme Belgesi)

4 - Sağlık Kurul Raporu (Devlet hastanesinden alınan ve eğitim öncesi bize verilen kurul raporu) (Rapor tarihi 1 yılı aşmamış olmalıdır.)

5 - Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu (2 adet) Bu form bilgisayar ortamında doldurulduktan sonra vesikalık fotoğraf yapıştırılıp muhtara onaylatılmalıdır. Bu formu İnternet sitemizden indirebilirsiniz. http://yildirimozelguvenlik.com/hizmet-dilekceler-ve-formlar-63.html sayfasında yer alan bu formun ayrıca nasıl doldurulacağı yne bu sayfada indirilebilir durumda olan 'ARŞİV ARAŞTIRMASI VE GÜVENLİK SORUŞTURMASI İÇİN REHBER SUNUM' powerpoint sunusunda ayrıntılı olarak anlatılmıştır. 

6 - Vesikalık ve Biyometrik Fotoğraf (1'er adet) (Son 6 ay içinde çekilmiş ve asıl olmalıdır, fotokopi olamaz. Erkek adaylar sakalsız, gömlek-kravatlı ve arka fon açık renkte olacak şekilde çektirilmelidir. Bayan adaylar makyajsız, arka fon açık renkte olmalıdır. Evraklarını İl Jandarma Komutanlığına teslim edecek adaylar dosyalarına 4 adet biometrik fotoğraf ekleyecektir.)

7 - Kan Grubunu Gösterir Belge (Ehliyet, Nüfus Cüzdanı veya Kan Kartı Fotokopisi / Jandarma bölgesinde oturup dosyasını İl Jandarma Komutanlığına teslim edecek adaylar bu belgeyi hazırlayacaklardır.) 

8 - Özel Güvenlik Kimlik Ruhsat Harcı Ödendi Makbuzu (Dekont Aslı) ( 2020 Yılı Harç Bedeli:904,00 TL.) Kimlik ruhsat harcı, vergi dairelerindeki 9103 numaralı harç hesabına yatırılacaktır.

9 - Ö.G.G. Kimlik Kartı Harcı. Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfının Halkbankası Opera Şubesindeki TR02 0001 2009 4130 0016 0000 96 İBAN numaralı hesabına  40 TL kart ücreti yatırılacak. (Dekont Aslı) ATM yada Cep Telefonu Bankacılığından yatırılabilir olup Sistem EFT işlemini kabul etmemektedir.

10 - Diploma/Mezuniyet Belgesi/Öğrenim Belgesi/Tasdikname aslı ve bir adet fotokopisi.

11 - E-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden veya Nüfus Müdürlüğünden bir adet İkametgah Belgesi. 

12 - E-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden veya  Cumhuriyet Savcılıklarından alınan, resmi kurum için Adli Sicil Belgesi. (Jandarma bölgesinde oturup dosyasını İl Jandarma Komutanlığına tesim edecek adaylar bu belgeyi hazırlayacaktır.)

13 - E-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden veya Nüfus Müdürlüğünden bir adet vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği. (Jandarma bölgesinde oturup dosyasını İl Jandarma Komutanlığına tesim edecek adaylar bu belgeyi hazırlayacaktır.)

14 - Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri Şube'den alınmış Parmak İzi Formu fotokopisi.

►Tüm evraklar hazırlandıktan sonra polis bölgesinde ikamet eden adaylar hazırlanan dosyayı Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne teslim edecektir. Jandarma bölgesinde ikamet eden adaylar ise hazırladıkları dosyalarını Manisa İl Jandarma Komutanlığına sabah mesaisinde (08:00 - 12:00 arası ) teslim edeceklerdir.  

Temel Eğitim Sonrası Kimlik Başvuru Belgeleri
0

Mezun Öğrenci

0

Verilen Kurs Dönemi

0

Mutlu Müşteri

0

İşe Yerleşen Öğrenci