0236 713 21 13 info@yildirimozelguvenlik.com

Sınav Giriş Yerleri

Değerli kursiyerlerimizin dikkatine! Özel Güvenlik Sınav Giriş Belgeleri, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı‘nın ilgili birimleri ile planlanmaktadır.

Bu planlama neticesinde sınav giriş yerleri sınav tarihinden yaklaşık bir hafta önce www.ozelguvenlik.pol.tr adresinden açıklanır. Ancak bu açıklama ve bilgiler ile sınava giriş yapılması mümkün değildir. Yıldırım Özel Güvenlik’ten eğitim görmüş her kursiyer sınav giriş belgesi almak zorundadır. Sınav giriş belgesi olmadan sınava giriş yapılamaz.

 

Sınav Giriş Belgesi İçin Çizilen Yol Nedir?

 

* Sınav giriş belgeleri hazırlandığında, eğitim kurumumuz tarafından sınava girecek kursiyerlere kısa mesaj gönderilir. Bu mesaj gireceğiniz sınava yaklaşık bir hafta kala gönderilir.

* Gelen mesaj sonrasında sınav giriş belgenizi eğitim kurumumuzdan sınavdan bir gün öce mesai bitimine kadar almanız gerekmektedir.

* Sınav giriş belgesinde yanlışlık olmamasına dikkat edilmelidir. Sınav giriş belgenizi mutlaka kontrol etmeli ve hata olması durumunda eğitim kurumumuz tarafından düzeltilmesini istemelisiniz. Mümkün olması durumunda sınava gireceğiniz okulu keşif amaçlı görmeniz yararınıza olacaktır. 

* Alacağınız sınav giriş belgesi imzalı ve kaşeli olmalıdır.

* Lütfen unutmayın! “Sınav Giriş Belgesi'  olmadan sınava katılmanız mümkün değildir.

* Sınava gireceğiniz esnada yanınızda mutlaka nüfus cüzdanı veya ehliyet, pasaport gibi kimliğinizi belirten belgeniz yanınızda olmalıdır.

* Sınav giriş yerinizi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Önemli Uyarı : Sınav giriş yerinin belirtildiği “sınav giriş yerleri sorgulama ekranı”nda yer alan bilgiler, adaylar için yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sınav Giriş Belgesi niteliği taşımaz.

Sınav Giriş Yerleri
0

Mezun Öğrenci

0

Verilen Kurs Dönemi

0

Mutlu Müşteri

0

İşe Yerleşen Öğrenci