0236 713 21 13 info@yildirimozelguvenlik.com

Hakkımızda

YILDIRIM ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ VE ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ LTD. ŞTİ. 5188 SAYILI ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİNE DAİR KANUN ÇERÇEVESİNDE 15/04/2005 TARİHİNDE SALİHLİ MERKEZİNDE KURULMUŞ VE İÇİŞLERİ BAKANLIĞINDAN ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETİ FAALİYET YETKİ BELGESİNİ ALARAK FAALİYETE BAŞLAMIŞTIR. ŞİRKETİMİZ KONULARINDA UZMAN YÖNETİCİ PERSONELİ VE ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ ALMIŞ ELEMANLARI İLE, HER TÜRLÜ TESİS, KURUM, SİTE VE ÖZEL ŞAHISLARA İLGİLİ YASA KAPSAMINDA ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ VERMEYE BAŞLAMIŞTIR.

MART 2006 TARİHİNDE ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ VERMEK ÜZERE İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NDAN ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM KURUMU FAALİYET YETKİ BELGESİ ALINARAK AYNI ZAMANDA ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ VERİLMEYE BAŞLANMIŞTIR.

TEMMUZ 2006 TARİHİNDE İSE SOYGUN ALARM SİSTEMLERİ VE KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMLERİ KURMAK VE İŞLETMEK ÜZERE İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NDAN ALARM HABER ALMA MERKEZİ KURMA VE İŞLETME FAALİYET YETKİ BELGESİ ALINMIŞTIR. ŞİRKETİMİZ HALİ HAZIRDA MANİSA İLİNDE ALARM HABER ALMA MERKEZİNE SAHİP İLK VE TEK ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETİDİR.

FİRMAMIZ KURULDUĞU TARİHTEN BU GÜNE KADAR GEÇEN SÜREDE ;

* YAKLAŞIK 10.000 ÖZEL GÜVENLİK PERSONELİNİN EĞİTİMİNİ TAMAMLAMIŞTIR.

* AYNI SÜREDE BİNLERCE SOYGUN ALARM SİSTEMİ İLE KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMİ MONTAJI GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR.

* HALEN 32 PROJEDE 270 ÖZEL GÜVENLİK PERSONELİ İSTİHDAM ETMEKTEDİR.

YILDIRIM ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ ALARM HABER ALMA MERKEZİ 4 PERSONEL İLE 24 SAAT ESASINA GÖRE 1.000'İ AŞKIN ABONEYE KESİNTİSİZ İZLEME HİZMETİ VERMEKTEDİR.

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE ÜÇ AYRI TEKNİK SERVİS EKİBİ, ALARM VE KAMERA SİSTEMLERİ MONTAJI, İŞLETMEYE ALINMASI VE TEKNİK DESTEK HİZMETİNİ 24 SAAT SUNMAKTADIR.

GERÇEK VE TÜZEL KİŞİLERE ÖZEL GÜVENLİK KONUSUNDA AYRINTILI ÖZEL GÜVENLİK DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİLEREK GERÇEK İHTİYAÇLAR BELİRLENMEKTE VE İHTİYAÇLARA UYGUN KALICI VE ETKİN ÇÖZÜMLER SUNULMAKTADIR.

UNUTULMAMALIDIR Kİ GÜVENLİK PROFESYONEL BİR HİZMETTİR. DOLAYISIYLA HER TÜRLÜ GÜVENLİK İHTİYACI İÇİN; ELEKTRİKÇİ, BİLGİSAYARCI VB. FİRMALAR YERİNE RUHSAT SAHİBİ ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETİ İLE ÇALIŞMAK DAHA AKILCI BİR ÇÖZÜMDÜR.

            ŞİRKETİMİZ SAHİP OLDUĞU YASAL FAALİYET İZİN BELGELERİ VE KALİTE DÖKÜMANLARI ,  TECRÜBELİ YÖNETİCİ KADROSU, UZMAN TEKNİK PERSONELİ İLE  FİZİKİ VE ELEKTRONİK HER TÜRLÜ GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ İLE GÜVENLİK İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORUNLARI ORTADAN KALDIRMAK MAKSADIYLA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR.

Hakkımızda
0

Mezun Öğrenci

0

Verilen Kurs Dönemi

0

Mutlu Müşteri

0

İşe Yerleşen Öğrenci