0236 713 21 13 info@yildirimozelguvenlik.com

Eğitim Politikamız

Yıldırım Özel Güvenlik olarak eğitim politikamız, kursiyerlerimizin en verilmli şekilde eğitim görmesi ve üstün niteliklere sahip, gelişime açık, bilgi ve becerileri yüksek, empati duygusu gelişmiş birer özel güvenlik personeli olabilmesine dayanmıştır.

Eğitim kurumumuzda görevli tüm eğitmenlerimiz alanlarında profesyonel, birikimli, konularına hakim genel kolluk ve branş kadrosundan seçilmiş uzman eğiticilerdir. Eğiticilerin akıcı ve profesyonel nitelikli anlatımları sayesinde sınavlardaki başarı oranları oldukça yüksektir.

Ayrıca Yıldırım Özel Güvenlik bünyesinde çalışan eğitim danışmanları da özenle ve siz değerli kursiyerlerimizin sorularını cevaplayabilecek, diksiyonu düzgün ve sizlere bu sektörü daha iyi anlatabilecek, nitelikli kişilerden seçilmiştir.

Amacımız, günümüz teknolojisini yakından takip ederek ve ayak uydurarak güvenlik ile alakalı beklentileri karşılamak ve bölgemizde bulunan özel güvenlik açığına üstün nitelikli ve kaliteli özel güvenlik personelleri yetiştirerek, bölgede en iyi özel güvenlik eğitimi veren eğitim kurumu ve şirketi olmaktır. Bunun için de özel güvenlik eğitim kurumu ve şirketi olarak elimizden gelen gayreti göstermeye devam ediyoruz.

Eğitim kurumumuzda bulunan 40 ve 26 kişilik sınıflarımızla siz değerli kursiyerlerimize en iyi eğitimi vermek için gayretlerimiz devam etmektedir. Eğitimimizin daha kaliteli ve emsallerine göre daha nitelikli olması için, sınıflarımız aşağıdaki özelliklere ve uygulama şartlarına haiz hale getirilmiştir. Bu bağlamda;

* Özel güvenlik eğitimlerimiz ferah ve 40 ve 26'şar kişilik sınıflarda verilmektedir.

* Her sınıfımızda klima, motorlu projeksiyon cihazı ve diğer görsel eğitim materyalleri bulunmaktadır.

* İlk yardım eğitiminde uzman eğiticimizin kontrolünde suni solunum ve kalp masajı yapmak için uygulamalı eğitim maketi bulunmaktadır.

* Güvenlik Sistem ve Cihazları dersinde cihaz başında uygulamalı eğitim yapılmaktadır.

* Güvenlik eğitimleri esnasında kullanılması gereken kask, jop, kelepçe ve kalkan gibi eğitim amaçlı tüm teçhizatlar uygulama esnasında kullanılmaktadır.

* Güvenlik görevlisinin görev esnasında hareket tarzı, yapması gerekenler, iş hukuku ve tedbirleri gibi uygulamalı eğitimler, videolar ile desteklenmektedir.

Yıldırım Özel Güvenlik olarak eğitim politikamızın çıtasını her gün bir kademe daha arttırmanın yanı sıra,  kaliteli ve nitelikli bir özel güvenlik eğitimi vermenin gururunu yaşamaktayız.

Eğitim Politikamız
0

Mezun Öğrenci

0

Verilen Kurs Dönemi

0

Mutlu Müşteri

0

İşe Yerleşen Öğrenci