0236 713 21 13 info@yildirimozelguvenlik.com
Dilekçeler Ve Formlar

Dilekçeler Ve Formlar

Özel Güvenlik kimlik başvurusu esnasında sizlerden bazı belgeler isteyeceklerdir. Bu nedenle aşağıda sizlere belge örnekleri gösterir bir indirme kataloğu hazırladık. Dilediğiniz belgenin üzerine tıkladığınızda belgeyi bilgisayarınıza indirebilir ve bilgisayar ortamında doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Özel Güvenlik Kimlik Başvurusunda İstenen Belge Örnekleri

 

ARŞİV ARAŞTIRMASI VE GÜVENLİK SORUŞTURMASI İÇİN REHBER SUNUM

GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMA FORMU

ÖZEL GÜVENLİK SINAV İTİRAZ DİLEKÇESİ 

YENİ KİMLİK KARTI İÇİN ÖRNEK DİLEKÇE

KAYIP, ÇALINTI, ESKİMİŞ ve SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN ÖRNEK DİLEKÇE 

TEMEL EĞİTİM İL EMNİYET KİMLİK MÜRACAAT DİLEKÇESİ

TEMEL EĞİTİM İL JANDARMA KİMLİK MÜRACAAT DİLEKÇESİ

YENİLEME İŞLEMİ İL JANDARMA MÜRACAAT DİLEKÇESİ

YENİLEME İŞLEMİ İL EMNİYET MÜRACAAT DİLEKÇESİ

DİKKAT! İstediğiniz dilekçeyi indirmek için üzerine tıklayın ve bilgisayarınıza indirin. İndirme işleminden sonra belge içerisinde bulunan yerleri kendinize göre doldurun ve yazıcıdan çıktısını alın. Bu belgelerin bilgisayar ortamında veya daktilo ile doldurulması zorunludur.

 

Bu Belge Örnekleri Ne İşe Yarar?

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu : Bu belge bilgisayar ortamında veya daktilo ile doldurulur ve bağlı olduğunuz muhtarlığa giderek onaylatılır. Ardından bu belge diğer evraklarla beraber Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne teslim edilir. Bu belge/form hakkınızda araştırma yapılmak amacıyla doldurulmaktadır.

Temel ve Yenileme Eğitimi Dilekçe Örnekleri : Bu dilekçeler Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne veya İl Jandarma Komutanlığı'na evraklarınızı teslim ederken hangi amaçla ne istediğinizi belirten dilekçe örnekleridir. Dilekçe içerisinde geçen örnekleri kendinize uygun bir şekilde bilgisayarda veya daktilo ile doldurduktan sonra ıslak imza atarak tamamlanır.

Özel Güvenlik Sınav İtiraz Dilekçesi : Özel güvenlik sınavına girmiş ancak beklediği sonucu alamamış kursiyerlerin doldurması gereken evraktır. Bu evrak doldurulduktan sonra itiraz ücreti Halkbank’a yatırılır ve dekont ile beraber dilekçe eğitim kurumuna teslim edilir.

Yeni Özel Güvenlik Kimlik Kartı için Dilekçe : Emniyet Genel Müdürlüğünce basımı yapılan Chipli ve hologramlı özel güvenlik kimlik kartı başvurusu için doldurulacak dilekçe örneğidir.

Kayıp, Çalıntı, Eskimiş ve Soyadı Değişikliği Dilekçesi : Özel güvenlik kimliğini kaybeden veya çaldıran yada eskimiş olanların kimliklerini yeniden çıkartması için ve ayrıca herhangi bir nedenle soyadı değişikliği olanların dolduracağı dilekçedir.